Postovani, pre nedelju dana sam imala nezasticen odnos sa momkom. Menstruaciju treba da dobijem 26-og. Od kako smo spavali, ja imam bolove dole u predelu besike, isto tako me pece kada mokrim. Posle odnosa bila sam na pregledu kod ginekologa i sve je u redu, uradjen mi je i ultrazvuk i sve je okej. Imam osecaj kao da mi je besika teska jako ili je to u pitanju materica ne mogu tacno da odredim. Napominjem, nije svrsio u mene. Grudi me bole, i obicno pred ciklus imam bolove dole u stomaku, ali ovaj put su mnogo jaci bolovi nego pre odnosa, i malo mi se vrti u glavi sto je obicaj. . Da li znate o cemu se radi? Da nisam mozda ostala trudna? Ali ne mogu imati simptome posle nedelju dana, a i nije svrsio u mene. Posle odnosa mi je uradjen ultrazvuk na kojem se vidi da nema zaceca. Papa test ce biti gotov za nedelju dana, a urin i urino kulturu treba da nosim sutra. Ako bude sve u redu sta je onda problem? Da li ti bolovi jaki i pecenje mogu biti uzrok da imam neku infekciju ili bakterije?

    Odgovoreno: 25. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Minimalne su sanse da ste trudni, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis& colpitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com