Molim vas da mi odgovorite. Pijem esram oko godinu i po radi panicnih napada i poceli su se smanjivati. Interesuje me da li mogu zatrudnjeti i nastaviti piti esram, da li je opasan za bebu i koje su mjere opreza. . . . Nadam se da se uz neku kontrolu moze izdrzati i jedno i drugo, jer sam konacno poslije 6 godina pocela zivjeti bez panicnih, ali jos uvijek borba sa simptomima straha, tako da kada god prestanem sve se vrati. Postoji li mogucnost i trudnoce i terapije esramom. . . . Hvala

    Odgovoreno: 25. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Esram nije pozeljan u trudnoci, ima dosta nuspojave po novorodjence, javite se veseg ginekologa da vam promeni terapiju ako planrate da zatrudnite.