Postovanje imam problem sa povremenim svrabom i peckanjem koristim kanesten kremu i vaginalete koje mi je ginekolog prepisao ali ona samo ublaze svrab i na neko vreme nestane i ponovo se javi, inace imam 52godine i ciklus je do sad bio redovan ali od ovog meseca nije da li bi vi mogli nesto od krema ili vaginaleta da mi preporucite. . . .

    Odgovoreno: 23. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis &colpitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #122620

    • Dr Rami Aburas 26. 11. 2013.

      Za nevenu, postovana, ako je vas decko dobro se kontrolisao, minimalne su sanse da ste zatrudneli.

    • Postovani, redovna menstruacija mi je bila 16. 10, i 22. 10 sam imala nezasticeni odnos posle kojeg sam popila escapelle, i nakon 5 dana dobila, tj 30. 10, trajalo mi je kao uobicajeno, 5, 6 dana. . I opet sam imala nezasticeni odnos bez ejakulacije 20. 11 i koja je mogucnost da su mi tada bili. Plodni dani?

    • Postovani, imam jedno pitanje i bila bih vam jako zahvalna na odgovoru. . Imam 17 godina spavala sam sa deckom prvi put bez kondoma, i on nije ejakulirao nego tek posle odnosa ali me brine predsemena tesnost, kolika je sansa za trudnocu?