Postovani, pre nedelju dana sam imala nezasticen odnos sa momkom. Nije svrsio u mene, i kada ga je izvadio, trebalo mu je mozda minut, dva da svrsi. Meni ciklus treba da dodje 26-og. Imam bolove u grudima, malo mi se i vrti u glavi, a sve mi je to uobicajeno pred ciklus, ali se ipak bojim da nisam trudna ostala, ali kako je to moguce kada nije svrsio u mene? Ako se kojim slucajem ispostavi da jesam, da li se abortus moze uraditi u svakoj zdravstvenoj ustanovi?

    Odgovoreno: 23. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Rano je da imate simptomi trudnoce, minimalne su sanse da ste ztrudneli, ako vam izostane menstruacija uradite test za trudnoce, za prekid trudnoce mozete da uradite u svakoj bolnici.