Postovani, pre neki dan sam jace stisnula desnu dojku i iz nje je izasla neka providna tecnost, kao voda. Kada sam to uradila i sa drugom nista nije bilo. Sta je to? Danas kada sam to ponovila, niceg nije bilo. Napominjem da 26-og treba da dobijem ciklus i da me grudi vec par dana bole.

    Odgovoreno: 23. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Bez panike, desava se, javite se vasem lekaru da vas pregleda preventivno, uradite i ginekoloski uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici.