Postovani. . . Molim vas za odgovor. . Menzes sam zadnji put imala 23. 10 ciklus mi traje od 28-30 dana. . Zadnjih deset dana imam uobicajne simptome da ce menzes doci, natecene bolne grudi, povecan apetit, bol u ledjima. . . Menzes bi po pravilu trebala dobit ova dva dana. . Medjutim u ponediljak tacnije 18. 11 sam primijetila krvavo bijelo pranje na donjem vesu. . Inace mi se to nikad nije desilo pa ne znam o cemu je rijec. . I to traje evo vec treci dan. . Izgleda bas kao sekret pomijesana sa krvlju, u malim kolicinama. . Da napomenem imam redovne odnose, iako zasticene bojim se da nisam trudna. . Ili je ipak nesto drugo u pitanju. Hvala. .

    Odgovoreno: 22. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Ako vam izostaje menstruacija uradite test za trudnocu, ako je test negativan proverite hormonski status, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.