Dakle. . . . Imam ne redovitu menstruaciju cijelo vrijeme. . . . Do sada obicno nisam imala menstrualni ciklus 2-3 mj. . . A sad se vec plašim lagano zato što menstruaciju nisam imala 5 mj. . . Da li imam neki problem ili nešto??

    Odgovoreno: 21. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Ocigledno da imate hormonski problem, savetujem vam da zamolite vaseg ginekologa da vam izaziva menstruaciju zatim da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, prpgesteron, prolactin 7, 14, 21 dan ciklusa) .