Postovani, sinoc su mi radio talasima uklonili papilome. Ali sada kada pogledam kao da se nista nije uklonilo mozda to treba da prodje neki dan pa da odpadnu. Da li to znaci da cu morati jos koji put da odem na uklanjanje? I zanima me kako se oni dobijaju i prenose?

    Odgovoreno: 21. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Papilomi su posledica virusne i druge vrste upale, sigurno vam je vas lekar koji vam je uradio intervenciju rekao da dodjite na kontrolu pa ce da vam tada objasni vasu situaciju.