Postovani, usla sam u 27 nedelju trudnoce kada je povucen iz prodaje lek gynipral. Ja sam ga koristila od cetvrtog meseca, po cetiri tablete dnevno pa me sada interesuje kakve su posledice prekida terapije. Zamena ne postoji a dobila sam od svog lekara utrogestan 100mg vaginalete dva puta po dve. Inace, terapiju sam zapocela zbog bolova na pocetku trudnoce. Unapred hvala!!!!

    Odgovoreno: 20. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Svi smo zateceni tom odlukom, savetujem vam ako imate kontrakcije da se javite u bolnicu jer kod njih mozete da primate tokolitici u infuziji.