Postovani doktore. Moj problem je sledeci. Prosli mesec sam imala upalu mokracne besike i mokracnih kanala. Dobila sam da pijem citeril i posle par dana dobila redovno menstruaciju. Kada je prosla ispila sam jos jednu kutiju citerila i kutiju uricina. Dan posle prestanka pijenja, odnosno 21 dc sam primetila sekret slican belancetu, pa sam pomislila da mi je ovulacija, ali je ona trebala vec proci, pa nisam obracala paznju. Inace, 14 dc decko je samo jednom usao u mene bez zastite i posle normalno sa zastito, posle toga, kao ni pre tog nismo imali nijedan nezasticen odnos. Juce sam trebala dobiti menstruaciju, ali nije dosla, grudi su me bolele i vec su pocele da prestaju, a menstruacije nema. Juce sam uradila test, nije bio prvi jutarnji urin i test je bio negativan, znaci test je uradjen posle 19 dana od nezasticenog odnosa. Sta vi mislite? Da li su mi ti lekovi poremetili, ili sam uprkos negativnom testu trudna? Hvala

    Odgovoreno: 20. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Ako je test negativan, onda niste trudni, to nema veze sa antibioticima, verovatno je doslo do blagog hormonskog poremecaja, ponovite test za trudnocu za svaki slucaj.