Poštovani, pre dva meseca sam radila kompletne briseve cer, vag, bris na chlamydiu, ureaplasmu i mikoplazmu sve je uredu sem povećanog broja polimorfonukleara u cer. Brisu. Doktorka mi ništa nije dala da koristim. Prošle nedelje uradila sam papu i v. Sekret, papa iii grpa, v. S v grupa. Opet uradim cer. Bris, vag bris bris na trihomonas i još dam urinokulturu sve dobro osim opet tih povećanih polimorf. U cervikalnom bris. Da li znate šta bi to moglo biti i kako se leči. Da napomenem da me donji deo stomaka bolucka već dva meseca. Mnogo sam zabrinuta, molim vas odgovorite mi.

    Odgovoreno: 20. 11. 2013.
    • Poštovana,
      V grupa vaginalnog sekreta je trichomonas vaginalis, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima jer verovatno imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com