Postovani, treba mi pomoc u tumacenju testa: klinicka dijagnoza: e pvu kolposkopski nalaz: oko oeu ektopija v uz: uterus u avf-u normalne velicine i oblika i uredne ehogenosti, endometrijum 10 mm, jajnici obostrano mikrocisticki (ciste do 6 mm) papanikolau ii grupa, nilm hvala unapred

    Odgovoreno: 20. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Vas nalaz ukazuje da imate cisticni jajnici i upalu grlica maetrice (cervicitis &colpitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com