Postovani treba mi vas mali savet. Pre 3 nedelje sam pocela da koristim pilule novinete na "svoju ruku". Danas kada sam bila god ginekologa, pitala sam se je sta misli o tome da pocnem sa koriscenjem istih, ne spominjajuci da sam vec pocela. Ona mi je rekla kako cemo nakon kolposkopije i papa testa uraditi sve potrebne analize kako bi utvrdili da li smem da ih pijem. Da li da prestanem sa njima vec danas? I sta ce se desiti ako prestanem? I da li je dovoljan 21 dan koliko ih ja vec uzimam da se hormonska slika toliko promeni i da rezultati ne budi verni? Hvala na odgovoru. Pozdrav

    Odgovoreno: 20. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Kada ste vec poceli, onda nastavite sa pilulama da ne bi doslo do prevremeno krvarenje, onda sledeci dciklus konsultujete se sa vasem doktorkom, bice sve uredu.