Poatovani, otkad znam za sebe imam bolne menstruacije, ali su redovne. Nedavno sam pocela imati odnose, molim vas preporucite mi koje pilule za kontracepciju koristiti ili koje su u cg dostupne. Srdacan pozdrav i hvala!

    Odgovoreno: 20. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 6, 14, 21 dan ciklusa) i da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da biste proverili da li imate cisticni jajnici.