Postovani, imala sam odnos s deckom 25. 11 dva dana poslije menstruacije, ejakulirao je izvan vagine ali ga je ponovo vratio u nju. Posle sam je isprala, od tog dana dana do danas sam se udebljala 2kg strasno puno jedem, bole me grudi, puno mokrim, bjelog pranja mi ima skroz malo,. Sad kako trebam dobiti nemam bolove nikako, zanima me da li moglo doci do trudnoce? Hvala

    Odgovoreno: 18. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Posto je danas je 18. 11. 2013 verovatno ste imali odnos 25. 10. 2013. Ako je taj odnos bio 2 dana posle menstruacije, minimalne su sanse da ste zatrudnili, ako vam izostane menstruacija uradite test za trudnocu.