Postovani, poslednju menstruaciju imala sam 5. 10. , a nezasticen odnos 11. 10. Posle nepunih 48h popila sam escapelle i nakon par dana opset dobila menstruaciju. Ovog meseca mi menstruacija kasni. Da li postoji mogucnost da sam u drugom stanju? Hvala unapred

    Odgovoreno: 18. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Krvarenje koje ste imali posle par dana od uzimanje tab. Escapelle racunajte kao da je menstruacija, minimalne su sanse da ste ztrrudneli.