U velikom strahu sam. Imala sam odnos 15. 11. , poslednju menstruaciju imala sam od 1. 11 do 6. 11. Dolaze mi na svakih 28 dana, i redovne su. Pukao nam je prezervativ, i decko nije siguran da li je ejakulirao u mene, cim ga je izvadio, poceo da je da ejakulira. Jako se bojim. Nakon 12 sati sam popila escapelle pilulu, nisam imala nikakve nuspojave, malo me grudi bole na dodir, i to samo leva. Imam problema sa belim pravnjem i cestim i obilnim sekretom, pa ne znam da li to utice na plodnost. Kolike su sanse da se ipak desilo da sam trudna?

    Odgovoreno: 18. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Minimalne su sanse da ste zatrudneli, sto se tice sekreta savetujem vam uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.