Postovani, pre 4 meseca sam izgubila nevinost. Od tada spavala sam dosta puta sa deckom i medjutim, nikada tokom seksa ne osecam zadovoljstvo. Zasto je to tako? Pitala sam par drugarica i one su mi rekle da vole seks jer ih to jako zadovoljava, i fali im kada ga nemaju odredjeno vreme. Promenila sam i partnera ali i dalje nema zadovoljstva. Cak u nekim pozama me boli.

    Odgovoreno: 17. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .