Postovani, nedavno sam bila na pregledu kod ginekologa zbog bolova u predjelu lijevog jajnika koji se sire u nogu. Ustanovljeno mi je da je lijevi jajnik uvecan, 5 cm, i u nalazi krvi crp mi je bio 31. Dobila sam 5 doksiciklin kapsula i to je to. Interesuje me posto se slicna situacija desila i prosle godine, i inace uvijek osjetim nekakve nelagode u predjelu lijevog jajnika hoce li to uticati na kasnije, tj. Kad budem htjela imati djecu. Hvala.

    Odgovoreno: 17. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 damn ciklusa) i da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .