Poštovani, imala sam sexualni odnos prije 3 tjedna. Koristili smo zaštitu ne vidim mogućnosti trudnoće. Kasni mi menstruacija 1 tjedan a uvijek je bila u redu. Da li postoji mogućnost da mi kasni zbog "squirtinga" kojeg sam doživjela prilikom sexa, moram napomenuti da sam i krvarila za vrijeme sexa. Sada imam samo iscjedak no menstruacija nikako ne dolazi. Zabrinuta sam. Nadam se da ćete mi odgovoriti.

    Odgovoreno: 17. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) i uz pregled da biste proverili da li su vam cisticnicni jajnici, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .