Postovani, proveravala sam sve hormone koje ste mi rekli. Ustanovljeno mi je da imam policistican i uvecan samo desni jajnik, dok je levi potpuno zdrav plus imam hasimoto tireoditis i subklinicku hipotireozu>nemam fizicke manifestacije nijedne od ove bolesti, imam cisto lice, jedino na dekolteu imam bubuljice ali to je od malena, nemam pojacanu maljavost, nisam gojazna, 1. 68cm i 60 kg. . . . Ne dobijam redovno. Mene zanima da li ja mogu da zatrudnim uz sve ovo? Hvala

    Odgovoreno: 17. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Cisticni /policisticni jajnici su posledica hormonskog poremecaj, kada se regulise hormonski status imacete redovnu menstruaciju i veca sanse da zatrudnite.