Postovani, vec sest dana imam blaga krvarenja, nije kao prava menstruacija, kao sto mi je uvek bilo, vec samo mali tragovi krvi. 15 novembar je inace bio termin kada je trebalo da dobijem. Nisam imala nezasticene odnose, od simptoma osecam bol u lumbalnom predelu i povremeno u stomaku. Prosle nedelje sam imala nekoliko velikih stresova. Da li je to moglo da utice? Hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 16. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status i da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da biste proverili da li su vam cisticni jajnici.