Imao sam odnos sa devojkom dva puta u istom danu (u razmaku od 20-30min) , no prvi put je sve bilo ok, drugi put je pukao kondom (ali sam ejakulirao van) . Ona je menstruaciju imala (19. 10 je bio prvi dan a 23. 10 poslednji dan) , odnos smo imali 5. 11. Rekla mi je da su joj plodni dani. Ona je posle 4 sata od odnosa popila tabletu escappelle. (evo nakon 10 dana od popijene tablete nema nikakve nuspojave) . Poveremeno u toku dana ima mucnine (npr. Kad popije nes kafu) , ucestalo mokri, povecao se apetit, i umor (ima i cistican levi jajnik) da li bi moglo nesto da se desi?

    Odgovoreno: 15. 11. 2013.
    • Poštovani,
      Ne treba da budu nuspojave, sacekajte da dobija menstruaciju. Rano je rano da se govori o trudnoci, ako izostaje menstruacija neka uradi test za trudnocu.