Postovani, imam problem i pisem ovu poruku sa namjerom da mi pomognete. Ovako. . . Ne osjecam nikakvo zadovoljstvo tokom seksualnog odnosa, kao da se nista ne desava, bukvalno ne znam kakav je to osjecaj. Sa deckom sam dugo u vezi i to nam stvara dosta problema, on kaze da je moja vagina dosta siroka, postoji li mogucnost da je do toga? Prije 2 godine sam imala gljivicnu infekciju, jak svrab zbog nadrazaja su mi natekli spoljasni dijelovi vagine, u tom momentu sam ublazila svrab alkoholom, nakon toga isla sam kod ginekologa koji mi je propisao neke kreme od kojih je to proslo, da li bi to moglo imati neke veze sa mojim problemom? Da li su vam ovakvi slucajevi do sada poznati? Hvala

    Odgovoreno: 15. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) , takodje vam savetujem da proverite hormonski status (fsh, lhPozdrav