Poštovani, već mesec dana na levoj preponi, blize ka vagini imam promenu, nesto kao kvrzica, na kozi nema nista ali se oseca na dodir. Povecani su leukociti (12, 1000) i smanjeni monociti (3, 5000) . Zanima me sta bi moglo da bude i da li je opasno kao i kako se leci? Hvala unapred

    Odgovoreno: 15. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) ,

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com