Postovani, rezultat papa testa je ph-iiia, rezultat vaginalnog brisa je vi/iii (ako sam dobro procitala, posto je necitko) . Kao terapiju sam dobila macmiror vaginalete (12 komada) i fluomizin vaginalete (6 komada u pakovanju) , medjutim nije mi receno kako da ih koristim, samo da dodjem na kontrolu za dva meseca. Koje prvo da primenim, da li treba praviti pauzu izmedju. I da li posle primene treba koristiti neke probiotske vaginalete posto sam procitala da ove unistavaju siroki spektar bakterija (dobrih i losih) . Inace sam se porodila pre 7 meseci i dojim. Hvala unapred na odgovoru. Pozdrav,

    Odgovoreno: 16. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno vas nalaz je posledica dugotrajne upale grlica materice (cervicitis) koja nije lecena na vreme, razlicite su prakse u lecenje, po vasim redosled pisanje terapije pocinjete sa macmiror zatim nastvite odmah sa fluomizin, zatim javite se vasem lekaru da vas ponovo pregleda. .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com