Vec par meseci mucim muku sa kandidom, probala sam sve moguce vaginalete, i tablete, i nista. Citala sam po forumima, dosta hvale beli luk i kapsule, uglavnom garlik, koliko je bezbedno stavljati to u vaginu i sta je bolje, kapsule ili prirodan beli luk, i ako su kapsule, da li su dobre garlik ili preporucujete neke druge? Promenila sam nekoliko lekara, vise sam ocajna. Hvala unapred na odgovoru?

    Odgovoreno: 16. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) , ne bavim se alternativnom medicinom.