Postovani doktore imam veliki problem pa vas molim da mi pomognete sta da radim imala sam vecu kilazu smrsala sam 15kg posle toga sam dobila eserihiju coli i primala sam inekcije geramicin i bilo mi je bolje ali imala sam i dalje neugodan osecaj koji sam dobila juna ove godine, imala sam gljivice roda (candida) i coliptis, imam neprestalnu temperaturu 37, 5 i bol ispod stomaka, isla sam kod lekara rezultati su sve u redu i kod ginekologa on mi je napisao da imam upalu vagine i dao mi je da pijem orvagil i vaginalete ali meni i dalje nije bolje molim vas pomozite mi neznam sta da radim.

    Odgovoreno: 16. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cerviciti) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com