Postovani, vec 2 godine se borim sa kandidom. Imam je u anusu i vaginalno. Promenila sam dva ginekologa. Terapija se svodi na vaginalete nistatin, lomexin. . . I to je to ali nema efekta. Posle terapije ubrzo se vrati u ogromnoj kolicini. Da li mozete da mi pomognete sa terapijom? Da li bi trebao da se primeni neki lek? Da li bi trebalo da se nesto primeni i za anus? Unapred zahvalna na odgovor.

    Odgovoreno: 12. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Lecenja kandida zahteva upornost, razlicite su prakse u lecenju.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javiti na bezplatne konsultacije. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com