Već 9 godina trošim femoston conti 1/5, na ginekološkom pregledu sam bila prije par mjeseci i sve je u redu. Pitala sam doktora dali bih mogla prestati s tabletama i on mi je rekao da nastavim i dalje. Inaće ja sad već duže vrijeme nemam valunge i osjećam se vrlo dobro. Moje pitanje je do kad ću trošiti femoston i uopće dali ima svrhu i dalje nastaviti s terapijom. Unaprijed hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 11. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Femoston conti se daje zbog lečenja simptoma nastalih nakon menopauze i prevencije od osteoporoze. Inace nema ogranicenja dokle mozete da ga koristite i mozete uvek da zaustavite terapiju.