Postovani, vise od pola godine krvarenja su mi bila na svakih petnaest dana. Ginekolog je na pregledu utvrdila vodene ciste na jajnicima. Na uz kontroli proslog meseca je utvrdila da je sve u redu i da ocekujem normalan ciklus. Medjutim ovog meseca mi kasni 11 dana. Sta moze da bude u pitanju, da li da sacekam jos koji dan ili da odem na ponovni pregled? Pozdrav i hvala unapred

    Odgovoreno: 12. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Ciste su posledica hormonskog poremecaja, savetujem vam da proverite hormonski status, uradite test za trdnocu ako sumnjate da postoji sansa da ste trudni, u svakom slucaju javite se vasem ginekologu.