Postovani, sinoc nam je tokom odnosa pukao kondom, ali decko nije ejakulirao nije bio ni blizu. Ejakulirao je 5, 6 sati pre toga. . . . A posle ejakulacije je mokrio sigurno 10ak puta. . . . Kada je kondom pukao nije bilo ejakulacije. Ja sam popila escapelle 45 minuta nakon toga. . . . Danas mi je 33. Dan ciklusa, nemam inace redovne menstruacije a imam i hasimoto tireoditis pa zbog toga ne dobijam redovno. . . Da li sam bila u plodnim danima i kolike su sanse da sam zatrudnela iako nije bilo ejakulacije i popila sam escapelle? Hvala unapred

    Odgovoreno: 12. 11. 2013.

Komentari na pitanje: #122178

    • Ana Jovanovic 10. 09. 2022.

      Poštovani, Sinoć sam imala zaštićeni odnos sa dečkom. U jednom momentu kondom je pukao, ali dečko nije ejakulirao. Odmah je zamenio kondom. Ja imam 6 dana do menstruacije. Interesuje me da li mogu da zatrudni.

    • Poštovani zanima me kada se najranije može napraviti test na trudnoću iz krvi. . . Ako je sinoć bio nezaštićeni sex