Postovani, nalazim se u 12 nedelja trudnoce, jutros me probudio nagon za wc, imala sam tvrda stolica, i kada sam se obrisala vidim krv, sva uspanicena odoh u hitnu temu mi uradise uz i kaze dr da je sve ok al mi je dala terapiju utrogestan, kada sam se vratila kuci videla da jedva ima krv na ulozak, sada nisam sigurna dal sam prokrvariola il mi je to bio neki sulj, jel mozete da mi objasnite kako da otkrijem dal je sulj?

    Odgovoreno: 12. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Proverite da li krvarite iz rektum ili iz vagine, dobra vam terapija, savetujem, vam da se javite vasem ginekologu na kontrolu za 2 nedelje.