Postovani, hitno mi je potreban vas savet, nalazim se u inostranstvu i nisam u mogucnosti da posetim ginekologa. Imala sam krvarenje, kratkotrajno i ne obilno u periodu kada mi pocinju plodni dani. Tacnije dok sam mokrila, osetila sam bol na vaginalnom otvoru i ispao mi je jedan krvavi ugrusak. Poput majusne loptice. . Mislim da je tvrdje od obicnog ugeuska. . Molim vas recite mi koliko je alarmantno i na sta sumnjate? Unapred hvala

    Odgovoreno: 11. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Bez panike, ako nemate krvarenje ili druge smetnje, savetujem vam da se javite vasem ginekologu kad budite mogli i da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalmnim brisevima, takodje vam savetujem da proverite hormonski status.