Postovani, moje pitanje je sledece koristim vaginalete macmiror complex zbog 3. Grupe sekrete i kada ih stavljam duboko u vagini osetim kao mali cvoric (veoma sitnu bubuljicicu) pod prstima samo sa jedne strane. . . Bas duboko mislim da je tu grlic materice sta to moze biti? Bar diferencijalno dijagnosticki, okvirno pre nego sto odem kod ginekologa pregle mi je zakazan za dve nedelje

    Odgovoreno: 08. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) te bubulice mogu biti ovula nabothii ili kondilomi.