Poštovani, naručila sam se kod ginekologa ali termin je tek za 20 dana jer prije primaju samo hitne slučajeve zato se vama obraćam. Inače to će biti moj prvi posjet ginekologu a imam 22 godine. Zadnjih tjedana dana primjetila sam da imam pojačan iscjedak žute boje i prilično neugodnog mirisa. Inače taman su mi bili plodni dani a za vrijeme njih obično uvijek primjetim žućkasti iscjedak no nikad nije imao miris. Malo sam čitala po internetu da je moguća bakterijska upala, mogu li do posjeta ginekologu kako olakšati sebi ove simptome ili kupiti neke lijekove u slobodnojpridaji da se riješim tog žutog iscjetka i neugodnog mirisa? Zahvaljujem unaprijed na odgovoru.

    Odgovoreno: 07. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, zato vreme samo se isperite rastvorom kaljum hipermangan-kmno4 (roza boja) vaginalno.