Poštovani, imam via grupu na brisu, pokušala sam alternativnom medicinom da rešim problem tako što sam stavljala pred spavanje 2 noći čen belog luka ali mi se druge noći zaglavio i bilo je samo pitanje da li da idem u hitnu pomoć ali sam ga ipak izvadila uz muku. Pošto se ne usuđujem da nastavim sa tom terapijom, počeću sa macmiror vaginaletama. Zanima me je l' mogu već večeras da počnem sa tom terapijom iako sam sinoć stavljala beli luk ili da sačekam koji dan? Hvala u napred!

    Odgovoreno: 08. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite vasem ginekologu da vas pregleda, inace mozete da ih koristite kad hocete.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com