Zdravo. Jako mi treba vas savet trudnica sam. Zadnji put sam imala 18 septembra i trajala mi je do 24. Sa bivsim deckom sam spavala 27 septembra dal je moguce da sam s njim ostala trudna a sa sadasnjim deckom sam spavala sutra i sad stvarno ne znam sta da radim. Moj ginekolog mi je rekla da sam 7 nedelja trudna al nisam bila jos na ultra zvuku pomozite mi samo mi je bitno da nisam sa bivsim ostala trudna, ako jesam morala bi kiretazu da radim a nebi volela. Hvala vam u napred

    Odgovoreno: 07. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Ako vam poslednja menstruacija bila normalna kao svaka menstruacija i na 28 dana, minimalne su sanse da ste zatrudnili 27. 09, vece su sanse da ste zatrudnili izmedju izmedju 29. 09 - 01. 10, vasa trudnoce treba da bude stara oko 5nedelje +2-3 dana nedelje.