Poštovani, nakon biopsije grlica materice, koja je pokazala hronicni cervicitis, laserskom vaporizacijom otklonjena je velika promena. Dr je rekao da cu mesec dana imati vodenast sekret neprijatnog mirisa i da ne podizem teret da ne bih prokrvavila. 7 dana od vaporizacije je sve bilo ok, ali poslednja 3 dana kravarim. Krvarenje nije obilno, ali je konstantno. Do dr-a ne mogu da dodjem, ali su mi medicinske sestre rekle da ne treba da dolazim na kontrolni pregled i da je sve to normalno. Ciklus ocekujem za 12-13 dana. Interesuje me da li se ovo krvarenje zaista smatra normalnim i da li može potrajati sve do ciklusa. Hvala vam.

    Odgovoreno: 07. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Da normalna su ta oskudna krvarenja i moze da traje do sledeceg ciklusaciklusa, savetujem vam da idete na kontrolu posle menstreuacije.