Naime imao sam odnos sa devojkom dva puta u istom danu, no prvi put je sve bilo ok, drugi put je pukao kondom (ali sam ejakulirao van) . Ona je menstruaciju imala (19. 10 je bio prvi dan a 23. 10 poslednji dan) , odnos smo imali 5. 11. Ona je posle 4 sata od odnosa popila tabletu. Da li bi moglo nesto da se desi? Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 06. 11. 2013.

Komentari na pitanje: #122030

    • Dr Rami Aburas 28. 11. 2013.

      I ako je bio razmak od 20 minuta, cim je popila tabletu, posle 4 sata, minimalne su sanse da je doslo do trudnoce.