Mislim da imam problem sa sekretom. Non-stop moram da korisitm uloske jer mi je sekret jakoo pojacan. Nije kao pre. Ima malo neprijatan miris, a tekstura mu je jako gusta kao kasa neka. Odnose nisam imala skoro godinu dana, i time sam sigurna da nije nista prenosivo. Ponekad osecam uzasan svrab. A na stidnim usnama su mi se pojavile kao neke kvrzice. Kod ginekologa ne mogu da odem jer se bojim da bi moji saznali iako sam punoletna i onda bi nastao haos jer su dosta staromodni. Jako vodim racuna o higijeni, i stvarno ne znam koji bi bio razlog ovome. Molim vas da mi pomognete i preporucite neko resenje.

    Odgovoreno: 05. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Morate da se javite ginekologu da vas pregleda i da vam uradi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da bi dobili odgovarajucu terapiju.