Poštovani, da li je moguće da dobijem kondilome ili da se pojave (a inače imam ustanovljen i cervicitis) , posle dve ipo godine od kad je suprug švrljao, a da na njegovom polnom organu nema nikakvih promena?

    Odgovoreno: 06. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Ne moge da se dobiju ili pojave kondilome posle 2. 5 godine, inace cervicitis je posledica upale grlica materice koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com