Imam sledeći problem: u subotu sam trebala da popijem poslednju pilulu, međutim, u petak sam greškom popila pilulu za subotu, kada sam to shvatila popila sam i pilulu za petak. Pijem lindynette 20 i to mi je bila prva kutija. Danas (utorak) sam dobila i sada ne znam kada da počnem sa novom kutijom, danas ili sedam dana od petka. . .

    Odgovoreno: 06. 11. 2013.

Komentari na pitanje: #121984

    • Sa novom kutijom sam ipak počela u utorak, prvog dana menstruacije. Da li sam napravila grešku i od kada sam sada zaštićena? Hvala