Pila sam yaz pilule za kontracepciju oko 6 meseci zbog neredovnog ciklusa. Nakon zavrsetka terapije, menstruacije su mi par meseci bile redovne, na oko mesec dana. Medjutim, ovaj mesec mi opet menstruacija kasni. Da li je moguce da je dejstvo pilula ograniceno, tj. Da li ce mi menstruacije opet biti neredovne?

    Odgovoreno: 06. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) i da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da biste proverili da li su vam cisticni jajnici da biste dobili adekvatnu terapiju.