Poštovani, ja sam u četvrtom mjesecu trudnoće, papa test mi je iii grupe, na nalazu piše da su promjene povezane sa hpv i zaokruženo je cin iii. Svi ostali nalazi su mi uredni. Jako sam se zabrinula, jer do sada mi je papa uvijek bio uredan i nisam imala problema. Imam li razloga za brigu?! Hvala unaprijed

    Odgovoreno: 06. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite na patologiju za trudnocu na klinici n. Front ili visegradska da bi vam ponovili kolposkopskim pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.