Muz i ja se borimo sa sterilitetom, 3 godine, on je radio analize i sve je u redu, ja sam radila hsg i zapusen mi je desni jajovod, zakazana je laparoskopija za decembar, papa mi je druga grupa ostali nalazi su u redu, imam redovne cikluce na 28 do 30 dana, moje pitanje je da li bi mozda trebala jos neke dodatne analize da uradim, jer mi i posle redovnih odnosa svaki drugi dan nismo uspeli da ostvarimo trudnocu. Unapred zahvalna na odgovoru ivanovic ivana

    Odgovoreno: 05. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) , takodje vam savetujem da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) i uz pregled posle 21 dan ciklusa da biste proverilui da li su vam cisticni jajnici.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com