Postovani! Prije mesec dana sam imala laparoskopsku operaciju, otstranjivanje desnog jajcevoda ili (graviditas tubaria) sad ove nedelje idem na kontrolu. Imam punih 36 godina i plasim se. Hcg je bilo nad 3500, a nisam imala nikakve bolove, bremenost je bila 4 nedelje i ostala ovde na jajcevodu kako je to nastalo? Zasto? Sto se desilo? Sto je uzrok tome? Prije 3 dana sam imala sesualne odnose sa partnerom uzbudila sam se ali smo jako pazili cak i psihicki nismo uzivali jer plasim se da vodim ljubav, da nije jos rano. Mogu li ja posle izvesnog vremena imat normalnu bremenost, t. E. Imacu li ja decu uopste? Kako cu da funkcionisem. ? Hvala vam unaprijed!

    Odgovoreno: 04. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate hronicnu upalu grlica materice cervicitis.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #121934

    • Hvala vam puno, nisam ocekivala tako brzo da mi odgovorite!