Postovana doktorka, imam jedno pitanje za vas. Pri kraju redovne menstruacije, imala sam nezasticen odnos posle koga sam popila tableticu za dan posle (nakon manje od 24h) . Nedelju dana nakon kraja menstruacije, ja sam ponovo dobila, kao da i nisam imala pre toga. Trajala je oko 5-6 dana. Od toga proslo je skoro mesec dana, tj ubrzo ce, a ja idalje nisam dobila menstruaciju. . . Da li je moguce da se menstruacija poremetila i da zbog tabletice ili duple menstruacije proslog meseca, ovaj mesec menstruacija preskace? Poprilicno sam zabrinuta, bila bih stvarno srrecna da dobijem odgovor na ovo pitanje i ako bi bili u mogucnosti da mi objasnite sta se dogadja sa mnom. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 04. 11. 2013.
    • Poštovana,
      Bez panike, verovatno je doslo do hormonskog poremecaja kad ste popili tabletu za dan posle (pocetkom ciklusa-niste trebali) budite strpljivi, sacekajte sleducu menstruaciju.