Pila sam primolut nor tablete radi ciste na jajniku i regulisanja menstruacije, sad treba da ih pijem od 05. 11. Zanima me da li mogu odmah nakon menstruacije da planiram trudnocu ili moram da cekam i koliko. Taj hormon sam pila samo prije prosle menstruacije i sad treba drugi put da ih pijem, znaci 20 tableta. Nemam potrebu da ih vise pijem posto je cista nestala a menstruacija je redovnija, ali nisam doktoricu pitala kad smijem poceti sa pravljenjem bebe, unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 04. 11. 2013.

Komentari na pitanje: #121929

    • Postovani, zbog ciste mi je prepisan Primolut nor od 16. Do 25. Dana ciklusa. Posto smo taj mesec radili na zacecu, uplasila sam se i nisam pocela da pijem lek. Da li je moguce da se pije od 20. Dana ciklusa?