Da li mozete da mi pojasnite sta zapravo znaci ova dijagnoza? Porodila sam se pre dva meseca carskim rezom, ali me zanima da li ovde pise jos nesto osim toga da sam porodjena carskim rezom. Dijagnoza na otpusnoj listi glasi op/laparotomia suprapubica sec. Pfannenstiel. Sectio caesarea isthmicotransversalis sec. Dorfler o 82. 1. Hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 04. 11. 2013.

Komentari na pitanje: #121918

    • Dobar dan zanima me sta sve ovo znaci Laparotomia sec Cohen. S.C.intraperitonealis isthmicocervicalis transversa. Drainage cavi Douglasi.